O firmie

Jagram-Pro S.A.

ZESPOL
Jagram-Pro S.A. jest wiodącym producentem elementów gięto-klejonych w Europie. Firma została założona w roku 1987, z pasji do drewna. Celem jaki sobie stawiamy, jest zapewnienie naszym klientom produktów o najwyższej jakości. Nasze relacje z klientami cechuje rzetelność, terminowość i zaufanie. Mamy partnerów bizesnowych, z którymi współpracujemy już kilkanaście lat, czynnie uczestnicząc we wzajemnym rozwoju.
 
W dynamicznie rozwijającym się rynku warto mieć oparcie w stabilnym partnerze, który rozumie i spełnia nasze oczekiwania. Dlatego nieustannie się rozwijamy , poszukując nowych rozwiązań, mogących wspierać realizację najciekawszych projektów.
 
Nasza siła tkwi w ludziach, którzy tworzą naszą firmę. Sukces firmy jest wspólną pracą nas wszystkich i dlatego w naszych klientach widzimy przede wszystkim ludzi.

Dlaczego my?

TCLwood618 (thin construction lamella for wooden constructions) oznacza unikatową technologię, w której element konstrukcyjny został wyprodukowany.

Technologia ta  jest gwarancją zastosowania cienkich lamel konstrukcyjnych o grubości od 6 do 18mm, które dają możliwość  gięcia przy minimalnych promieniach - w Jagram-Pro SA wynoszą one już 15 cm. To pewność, że produkt został wyprodukowany wg najwyższych standardów, ze szczególnym naciskiem na jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Wykonujemy również indywidualne projekty na zamówienie. Wycena w takich przypadkach również jest indywidualna. Nowoczesna technologia pozwala pozwala produkować elementy już od 1 sztuki!

Wysoką jakość produktów uzyskujemy dzięki stosowaniu surowców najlepszej jakości.

Dzięki nowoczesnej technologii drewno można wyginać, nadając mu kształt łuku, elipsy, półkola, czy koła; architekci i projektanci dostani możliwość tworzenia budynków o dowolnych kształtach - to efekt wykorzystania drewna gięto-klejonego.

Wszystkie elementy wykonane w technologii gięcia i klejenia są wykończone w sposób pozwalający na ich dokładny i łatwy montaż; możliwość nadania drewnu dowolnego kształtu sprawia iż kształt okrągły dachu nie stanowi żadnego problemu dla wykończenia.

Wychodząc z założenia, że jakość przede wszystkim jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość w połączeniu z przystępną ceną.

Dbając o klienta gwarantujemy terminowe wykonywania zleconych działań, które są ustalane indywidualnie z klientami.